Megoldott

graffitik Újpest Központ aluljáróban a telefonfülkék környékén

Anonim Járókelő

Újpest Központ aluljáróban a telefonfülkék környékén több graffiti található, kérem szíveskedjenek eltávolítani, a falfelületet megtisztítani. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 67

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapotb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére