Válaszra vár

Nehezen azonosítható mozgáskorlátozott parkolóhelyek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.06.25.:

A Budapest Közút válasza:
"A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tárolásának szabályozásáról szóló 30/2010. (VI. 4.) Főv. Kgy. rendelet 6. melléklet II. fejezete" a parkolásüzemeltető hatáskörébe utalja a parkolással kapcsolatos forgalomtechnikai eszközök üzemeltetését.
Kérjük a útburkolati jelek felfestésével kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg."

-----

A XI. kerület Bartók Béla út 28. szám előtt 2 db, kresztáblával jelzett, mozgáskorlátozottaknak fenntartott parkolóhely van. A tábla viszonylag magas elhelyezése és a burkolati festés teljes lekopása nehezíti az észlelést, így napi rendszerességgel többen is jogosulatlanul használják a parkolóhelyeket, ami gyakran szül kellemetlenséget. Egyrészt kerékbilincs kerülhet a járműre, másrészt a jogosultak nem tudják használni a számukra fenntartott hely(ek)et.
Nagy segítségség lenne az érintetteknek, ha az útburkolatra visszakerülne egy egyértelműsítő felfestés.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 30

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. június 29., kedd 9:52
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. kerület Bartók Béla út 28. szám előtt 2 db, kresztáblával jelzett, mozgáskorlátozottaknak fenntartott parkolóhely va...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Akadálymentesítés"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Nehezen azonosítható mozgáskorlátozott parkolóhelyek a Bartók Béla út 28. szám előtt"-ról "Nehezen azonosítható mozgáskorlá...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. június 22., kedd 11:27
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkolás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére