Megoldott

Megsüllyedt szekrény

Anonim Járókelő

XVIII.Honvéd utca 43 előtt a közmű szekrény megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Honvéd u. 43

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Kollégák ellenőrizték a helyszínen, nincs megsüllyedve a fedlap, a járdával szintben van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentettem a hibát 30napon elhárításra kerül.

    Üdvözlettel,
    Dobos Attila

    MAGYAR TELEKOM NYRT.
    Ügyfélszolgálati igazgatóság
    Ügyfélkapcsolatok ágazat
    Hibabejelentő diák munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Fedél kiáll ajárdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyöngyvirág utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére