Válaszra vár

Túl rövid zöld lámpa a gyalogosátkelőhelynél

Anonim Járókelő

A Bocskai út és a Bartók Béla út kereszteződésében, a Bocskai úton lévő gyalogos átkelőhely (főként a Bartók Béla út páros számozású oldalán) zöldje a gyalogosok számára túlságosan rövid. Fiatalként is szinte futnom kell, időseknek, kisgyerekeseknek esélyük sincsen átérni. Ugyan van sziget, de a 2x 2 sáv + buszsávos forgalom és a Bartók Béla útra balra nagy ívben rákanyarodók miatt veszélyes középen megállni. Kérném a 11. kerületi lakosok nevében a gyalogos átkelésre szánt idő meghosszabbítását. Köszönöm előre is közreműködésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 84

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére