Megerősítésre vár

Járdán, buszmegállóban parkolás - hiányzó pollerek

FRISSÍTÉS 2021.06.20.:

A Budapest Közút válasza:
"A parkolásgátló oszlopok a buszmegálló kialakítása miatt nem kerülnek visszahelyezésre. A szabálytalan parkolással kapcsolatban a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az illetékes."

-----

Tisztelt Illetékes!

A 105-ös busz Deák Ferenc téri megállójából (Apor Vilmos tér felé) eltűntek a pollerek, aminek az lett a következménye, hogy rendszeresen autók parkolnak a megállóban a járdán. A csatolt képen is épp 3 darab.

Az itt parkoló autók akadályozzák a járdán közlekedést, illetve a buszról történő le- és felszállást. Kérem, hogy telepítsék vissza az eltűnt pollereket, akadályozzák meg az itt történő parkolást. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Attila u. 30

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hivatkozva bejelentésére, szeretnénk tájékoztatni, hogy a mai napon kollégáink rendszeresen ellenőrizték a helyszínt, és szabálytalanul várakozó gépjárműveket nem találtak. Kérj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkolás"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A 105-ös busz Deák Ferenc téri megállójából (Apor Vilmos tér felé) eltűntek a pollerek, aminek az let...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok a buszmegálló kialakítása miatt nem kerülnek visszahelyezésre. A szabálytalan parkolással kapcsolatban a Belváros-Lipótváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Várakozni tilos a nem létező piac előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Vadász utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó parkolás gátló fizikai akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére