Megerősítésre vár

Ez komoly?

Frissítés: 2021.08.27 Rákosmente Önkormányzat válasza:
"A hulladékgyűjtőt a Rákosmente tájékoztatása szerint a MÁV üzemelteti."
-------------------
Hulladékgyüjtő alja kirohadt, ezért "lekerítették" szallaggal.... Magyarország 2021

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szent Imre herceg út 8-9

Hozzászólások

  • Der Komissar visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Illetékes egységünk a hulladékgyűjtő edény cseréjét elvégzi.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár. Ez csak sablon levél.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi, újabb bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes m
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár, mert eddig csak sablon levél jött. Nem ártana újraküldeni sem.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon kreatívak voltak :D
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Hulladékgyüjtő alja kirohadt, ezért "lekerítették" szallaggal.... Magyarország 2021"-ról "Frissítés: 2021.08.27 Rákosmente Önkormányzat válasza: "A hulladékgyűjtőt a Rákosmente tájékoztatása szerint a MÁV üzemelteti." ------------------- Hulladékgyüjtő alja kirohadt, ezért "lekerítették" szallaggal.... Magyarorsz...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A hulladékgyűjtőt a Rákosmente tájékoztatása szerint a MÁV üzemelteti.
    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció Rákosmente Önkormányzata
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát. Az biztos hogy ez komoly. :D
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Egy nagyobb szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Sörgyár (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére