Megoldatlan

Baross utca szemét

Nagyom szemetes a Baross utca. Kérem takarítsák fel, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere 6d

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő járda ingatlanhoz kapcsolódik, ezért annak takarítása a fővárosi köztisztasági rendelet értelmében nem a közszo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Deák Ferenc utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Deák Ferenc utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére