Megoldott

Légkábel pózna korhadt

1183 Budapest Honvéd utca 66 előtt a villanypóznát kifeszítő sodronynál lévő kis pózna korhadt . 20-25 év után megadta magát.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Honvéd u. 66

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [image: Telekom - Együtt. Veled]
    TISZTELT Bardócz CSaba,
    KEDVES Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, melyet a 99082281.1 számú azonosítón továbbítottunk
    műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 99
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dóka György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szélmalom utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megsüllyedt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Honvéd utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Berogyott szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fáy utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére