Megoldott

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Egyesek fedett beállónak használják a Semmelweis utca-Kossuth Lajos utca sarkán lévő árkádot...
Mások felparkolnak a Kossuth Lasos utcára a zebrák vonalában itt is, és a Városház utcánál is.
A pollerek elhelyezése csak részmegoldás, mert ezek a szemfüles sofőrök a buszsávot fogják elfoglalni, amíg rakodnak, vagy kiszállítanak.
Ehelyett ki lehetne jelölni időszakokat (pl. 21-06), amikor a buszsávból legális a rakodás, azon túl meg menjen a bírság a BKK buszok fedélzeti felvételei alapján is.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Budapest H

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére