Megoldott

Kidöntötték

A teherautókat akadályozza a járdán kévő tábla, ezért kidöntik. Nem ártana egy rendezési terv, tudjuk, a képernyőn jól mutat a tábla, csak a valóságban van rossz helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rétsár utca

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Rétsár utcával kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen a kivitelező helyreállította a kidöntött táblát. Lévén, hogy hamarosa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, a kitört csonk maradt.
  • Der Komissar visszajelzésére vár.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Áh, látom beküldted.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Cinkotai út-Liget sor kereszteződéssel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen valóban akadályt jelenthet a kihelyezett KRES
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére