Válaszra vár

Feleslegessé vált fakarók

A fák már kellőképpen megerősödtek, nincs szükségük a karókra

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 100

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Javítandó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olasz Angela
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére