Válaszra vár

Cigarettacsikkek a járdán és hulladék a fának támasztva

Anonim Járókelő

A parkolóház előtti járdán látszólag nem gyakori a söprés, mert több napja összegyűlt cigarettacsikkek vannak a fal tövében a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 4

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest VIII. kerület Orczy tér a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet 2. sz. mellé
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzletek előtt szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baross utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiscsibész tér szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére