Megoldásra vár

Kerekparuton/felvonulasi teruleten parkolo autok

Anonim Járókelő

Bar a kepek keszitesenek idejeben csak 2 auto parkolt szabalytalanul, de ez a terulet alatalaban tele szokott lenni. A kerekparut is itt fut(na), de ez egyben tuzoloto felvonulasi terulet is. A megallasi tilalmat jelzo festek/abra erosen megkopott (tabla, ugy tudom nem is volt).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 6

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Rendészetünk nevében szeretném megköszönni jelzését, természetesen közterületi munkatársaim ellenőrizni fogják a hivatkozott közterületet, melyhez köthetően az...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterületen való parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nap utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fóti úti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fóti út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére