Válaszra vár

Városház tér megálló folyton csurig szemetes

Városház tér megállóban folyton csurig van a szemetes és reklámokkal tűzdelt.
Kérem, rendezzék az állapotát és tartsák megfelelő minőségében.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összehányt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére