Megoldásra vár

Graffitis ELMŰ házikó

Tisztelt ELMŰ!
A Kadosa utca és a Palicsi utca kereszteződésében lévő ELMŰ épület (41536) minden oldala graffitis. (Az egyik oldalt trágár szöveg is van rajta) Kérem, hogy a környék érdekében fessék le a firkálásokat!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Palicsi u. 60

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Társaságunk a transzformátor állomások karbantartását, felújítását éves
    ütemterv alapján végzi.

    A bejelentett címen lévő tarnszformátor állomás is szerepel ütemtervünkben.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    összefirkált trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Maklári Péter
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Krizantém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis elektromos épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Ond vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére