Válaszra vár

Elhanyagolt macskakő

A 22. keruletben a Gyár utca egy része elhanyagolt macskakővel van kirakva. Autóval is rossz, de bringaval halál.

Ennek köszönhetően mindenki kerülgeti balesetveszélyes helyzeteket okozva.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Gyár u. 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Papp Tamas hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek
  • Papp Tamas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör az útburkolatban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leányka hibás, úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    1 "macskakő" teljesen kimozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Magdolna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére