Megerősítésre vár

Lezárták Budapest egyik legforgalmassab kerékpárútját - Szurkolói Zóna

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Hősök teréről nyíló Olof Palme sétányt lezárták a Szurkolói Zóna miatt. Megértem, hogy egy EB-hez hasonló rendezvény miatt időnként a forgalmat elterelik egyes helyeken, de 2021-ben még mindig ott tartunk, hogy Budapest egyik legforgalmasabb kerékpárútját, mindenféle táblázás, alternatív útvonal jelölése nélkül le lehet zárni? Majd úgy is megoldom vagy mi volt a koncepció?
Kérem sürgősen oldják meg, hogy az itt elhaladó több ezer kerékpárosnak normális elkerülő útja legyen, amit jeleznek is!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Műcsarnok

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Baranyai Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet az a gond, hogy "elírták" a kerékpáros forgalom biztosítását az "előírás" helyett. ;-)
    Mindenesetre meccsek idején valóban kb. tolva lehet itt bringával átjutni.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 84548 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    A szurkolói zóna kapcsán kiadott forgalomtechnikai kezelői hozzájárulásban elírtuk a kerékpáros átjárhatóság biztosítását. Helyszíni t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére