Megoldatlan

Kopott padok a várban

A Bécsi kapu téri buszmegállóban a padok meg vannak kopva. Rájuk fér egy kis festés, lakkozás.

Köszönöm a munkájukat! :)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bécsi kapu tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szia!

    A játszótéri és a terek környékén pár padot mi csináltuk.
    A parkokban és lépcsőkön lévőket a Gamesz...

    Üdv,

    Dobó István
    +36 20 4333661

    From: Komlós Norbert
    Sent: Friday, June 11, 2021 8:40
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az I. kerületi padok felújítása május hónapban megkezdődött. Jelenleg a Víziváros térségében valamint a kerületi játszótereken zajlik a padok felújítása, ezután a nyári időszakban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére