Megoldott

Lecsúszott kiegészítő tábla

Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc úton a két Szent Imre tér H buszmegálló között van ez az oszlop, amin lecsúszott az egyik kiegészítő tábla. Elég alacsonyan is vannak rajta a dolgok, szerintem nem ártana feljebb pakolni mindent, mielőtt valaki lefejeli az élét. Köszönöm!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4313179,19.0677863,3a,42.2y,45.79h,84.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1sM_evt8BCimqRkCmy7RoHkA!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8453)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A forgalmi rend helyreállításáról a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére