Megoldott

Szétvert elektromos doboz

A Székely Bertalan utca Podmaniczky utca felé eső végén a sarkon található ez az ismeretlen célú fekete-sárga immár darabokban lévő elektromos doboz. A tetejét visszaraktam rá, amennyire lehetett, de nem hiszem, hogy még funkciója lenne és az is elképzelhető, hogy áram alatt van, veszélyes, ráz + a belseje is már szét van törve.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Telek András hozzászólt a bejelentéshez.

    OK, köszönöm az infót!
    Egyébként az is tök jó volna, ha lehetne képet csatolni kommentként is egy-egy friss állapotról.
    Így például látszana az Ilyen volt ilyen lett összehasonlítás is, ami a járókel...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A föld alatt lévő kábeleket, vezetékeket sokszor elektrokémiai folyamatokkal védik a korróziótól. Bizonyára ez is egy erre használt szerkény lesz.
  • Telek András hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi napon, május 3-án összerakta a dobozt a Főgáz. Rákerült a Főgáz logó. Ez így jó és köszönöm!

    Ugyanakkor az is érdekelne, hogy mire szolgálnak az ilyen dobozok? Mert, ha teljesen felesleges...
  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a jelzett helyszínen a közterületi járdán megrongált korrózióvédő szekrény helyreállítását kezdeményeztük a műtárgy tulajdonosa FŐGÁZ Zrt. felé.
    Közérdekű bejele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg az ilyen típusú sárga dobozok a FŐGÁZ-hoz tartoznak, azonban ők válaszra sem méltattak minket. Most újból megkapták a bejelentést, továbbá a területileg illetékes VI. kerület is megkapta.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Telek András hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt közel 4 hónap. Hivatalos válasz itt nem érkezett. Idő közben valaki körbetekerte ragasztószalaggal. Viszont azóta többször a fenti állapothoz hasonlóba került az elektromos szekrény. Az eset me...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Telek András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére