Megoldott

Forgalmi sávban parkoló teherautó

Anonim Járókelő

A XXI. kerület Szarvas út 8. szám előtt hónapok óta egy teherautó parkol, elfoglalva ezzel a Szent István út irányába haladó forgalmi sáv több, mint 50%-t. Az Szarvas út ezen a részen jobbra, majd balra kanyarodik, a teherautó nagyban akadályozza a forgalmat. Valamit az Ordas út is itt csatlakozik a Szarvas utcába és a tehergépjármű teljesen beláthatatlanná teszi a kereszteződés nagy részét az innen érkező közlekedőknek.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szarvas út 8

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2169/022-431/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, kollégánk kiérkezésükkor nem találtak a helyszínen szabálytalanul várakozó gépjárművet.

    Budapest. 2021. augusztus 23.

    Üdvözlettel: Fek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentése kapcsán nem Társaságunk az illetékes, tekintettel arra, hogy hatósági jogkörökkel nem rendelkezünk. Javasoljuk, hogy bejelentésével forduljon a Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolnak a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére