Megoldásra vár

Dagály utca - forgalomcsillapítás, forgalomlassítás

Dagály utcai kisgyermekes családként, a dagály utca megnövekedett forgalma, a kevés zebra és az esztergomi út - dagály utca kereszteződés elég nagy kihívást és sok esetben veszélyes manővert kíván meg tőlünk és a többi itt közlekedőtől, lakótól.

Jelenleg a népfürdő utca és az esztergomi út között egyetlen zebra mérsékli(?) az autósok sebességét, ami ezen a szakaszon és az óvoda közvetlen környezetében sem korlátozott.

Az lenne a kérésünk, javaslatunk, hogy fekvőrendőrökkel, sebességet korlátozó táblákkal esetleg megoldható lehetne-e ez a jelenlegi, néha versenypályára emlékeztető állapot, az amúgy zseniális és egyre felkapottabbá (és sűrűbben lakottá) váló utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 13

Hozzászólások

  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ötlet jó hogy az utcában 40 km/h mértékű sebességkorlátozást vezetnek be de sajnos a közlekedési morál olyan hogy senki sem fogja betartani. Az utca elején már van egy 30-as korlátozás de az is csa...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Dagály utcán az itt közlekedő buszjáratok miatt forgalomtechnikai küszöb létesítésére nincs lehetőség. A XIII. kerület kérésére azonban az utcában 40 km/h mértékű sebességkorlát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Dagály utca a kiépítéséhez képest fontos összekötő út a Váci út és az Árpád híd felhajtója között. Ismertjük, hogy a helyi lakosságnak ez mennyi kellemetlenséget okoz, ezért a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Berta Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört hídpillér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére