Megoldott

Szemetes felüljáró

Anonim Járókelő

A Nagykőrösi úton, a Kossuth Lajos utcai buszmegállóban a felüljáró lépcsője melletti területet rendszeresen szemétlerakónak használja valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 53

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították a területről az illegális hulladékot.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szelektív hulladékgyűjtés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Versec sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére