Válaszra vár

Lekopott zebra és forgalomtechnikai felfestések.

Budapest, XIV. Ker. Füredi utca - Nagy Lajos király útja - Bánki Donát utca által határolt kereszteződésben lekoptak a felfestések ( gyalogátkelő, felezővonal, forgalomtól elzárt terület, busz sáv felirat, "stop vonal" a lámpáknál stb. ).
Kérem újrafesteni. Itt a jó idő lehet dolgozni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére