Megoldott

Berogyott szekrény

Anonim Járókelő

XVIII. Fáy utca 39 előtt a Telekom szekrénye berogyott az úttestben. Kérem javítani . Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Fáy u. 39

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelők,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük észrevételét (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/84445/berogyott-szekreny/hivatal), melyet a 98956696 számú azonosítón továbbítottunk műszaki m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Fedél kiáll ajárdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyöngyvirág utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére