Megoldott

Telitalálatos oszlopdöntés...

Földön a már korábban is sokat mutatgatott tábla... Valaki tarolást végzett, mert nemcsak a KRESZ tábla, hanem a mögötte lévő Demszky pálcikák is elfeküdtek jó páran; láthatóan egy akció keretében sikerült mindezt "megoldani".

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8444)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A forgalmi rend helyreállításáról in...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most szíveskedjetek megmondani: milyen színvonalú embernek a szórakozása az, hogy egy KRESZ táblát meghajlít vagy elforgat, kidönt egy oszlopot....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem: megoldva!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A KRESZ tábla újra áll... a Demszky pálcikák még hiányosak, de el lettek szállítva.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem azért, de az a X. ker......
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindez a buszban belülről nézve...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dől a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére