Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a belvárosban, a Városháza parknál

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bárczy István u. 10

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszer még azt is lesatírozzák majd a roncsokról az ügyeskedők... :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Alvázszám is van a kocsin :)
  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A szélvédőn van hatósági matrica, amin rajta van a rendszám.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélkül hogyan kap büntit? :)

    Csak nem az első bünti után került le a rendszám? :)
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a büntetéseket gyűjti, jobb lenne elszállítani. Én is pont most akartam bejelenteni.
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott külföldi autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kis kék autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatósági jelzés nélküli gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére