Megoldott

Elmaradt helyreállítás

FRISSÍTÉS 2021.08.05.: A BK válasza alapján a kerületnek továbbítva.
---------------
A felvonulási területnek használt múzeum utca normális helyreállítása elmaradt: hiányzó pollerek. Kérem pótolják, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 5

Hozzászólások

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A pollereket pótoltuk.

    Üdvözlettel: JGK Zrt.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A felvonulási területnek használt múzeum utca normális helyreállítása elmaradt: hiányzó pollerek. Kérem pótolják, köszönöm!"...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016335-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084436

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a BKK szakterülete azt válaszolta, hogy a jelzett hiba megszünt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügyben a VIII. kerület az illetékes, akik 1x már meg is oldottak hasonló ügyet, de újabb munkálatok miatt sajnos megint így hagyta el a területet az utolsó kivitelező.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó járdaszegély oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Tavaszmező utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fehér kiegészítő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére