Megoldott

Elhagyott táblák

Idén ősszel nagy gázcsőcsere akció volt a XI. kerületi Fehérvári úton.
Már ez is ép elég bosszúságot okozott az itt élőknek.
Az építő cég elég lassan és nagy felfordulást okozva dolgozott.
A kátyúk, útfeltúrások lezárások és azok változásai naponta borzolták az idegeinket.
De most nem ez a lényeg.

Viszont az építkezések elmúltával az építő cég "emléket" is hagyott maga után.
Nyilván a nagy sietségben fel sem tűnt nekik, hogy elvesztettek néhány forgalomirányító táblát.
Az első kép a Fehérvári-Bártfai utca kereszteződésében elhagyott megállni tilos táblát mutatja.
Folyamatosan szívatva az autósokat.
Az utolsó három pedig a Fehérvári út 59 előtt a járdán hagyott táblákról készült.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8443)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A táblákat és a betontalpakat még ja...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblák és a talpak már nincsenek kint.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétvert pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére