Válaszra vár

Igénytelen utcakép

Tisztelt Illetékesek!

Az egy dolog hogy a villanyoszlop a járda közepén van, de az oszlop tövében otthagyott homokra nőtt gaztól a járda végképp járhatatlan és igénytelen. Javasolnám a 10 cm-es földet is a járdáról eltakarítani, mert kiváló táptalaja a gyorsan növő növényzetnek. A környék lakói nevében is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Vándor Sándor u. 7

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Gertrúd hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda ingatlan menti részét letakarították, a villanyoszlop tövében a gazt nem és a homokhordalékot sem amit az oszlop cseréjekor hagytak ott. Lehet hogy az Elmü/BDK illetékesség?
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését továbbítottuk az illetékes szervezet felé, azzal a kér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda meghosszabbítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dávid Ferenc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hová lett a járda?!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Fráter Loránd utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére