Megoldott

Kátyúk a Margit körúton

A buszmegálló mellett a középső sávban...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (844)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett probléma időközben megoldódot...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár a repedést is illett volna befoltozni...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ez gyorsan megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapest Közút
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére