Megoldott

Horváth M. tér szemét

Az utóbbi időben megsokszorozódott a szemét a Horváth M. téren.
Kérem kezeljék a problémát, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horváth Mihály Emlékmű

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A takarítás és a szemetesek ürítése megtörtént.

    Tisztelettel: JGK Zrt.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Natalia
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gusztustalan a Corvin köz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Corvin köz (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére