Megoldásra vár

Lekopott zebra

A Jókai Mór utcában a Bádogos utca magasságában lévő zebra alig látható.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 85

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében sor kerül.

    A megvalósításig sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére