Megoldott

Megdöntötték

Magyar ember felállította, lengyel kamionos kidöntötte.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsemlékes út 20

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült már korábban, lezárható, köszi!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére