Megoldott

Forgalomirányítás aknafedlap

Csepelen, a Szent Imre téren, a Kossuth Lajos utca - Károli Gáspár utca kereszteződésénél, a HÍRLAP árus mellett az egyik forgalomirányítás aknafedlap burkolata elmorzsolódott, általában a víz is megáll rajta. Kérem, cseréljék! Köszönöm!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4305145,19.0703432,3a,43.4y,268.65h,69.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1swI026BA5og7iMcsoUbjgQw!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8416)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Csepelen, a Szent Imre téren a Kossu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére