Megoldott

Faág hegy

A Diós utca-Dévényi sarkán egy hatalmas kupac faág hever, a kereszteződést eléggé beláthatatlanná téve.
Kérem szállítsák el.
köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Diós u. 10

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó, igen, tegnap láttam is, nagyon köszönöm!
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm bejelentését.
    Az illegálisan kihelyezett ágkupac elszállításáról gondoskodtunk.

    tisztelettel
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére