Megoldott

Itt maradt Auchan kosár

Kérem vigyék el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Torma Károly u. 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Levelét köszönettel megkaptunk.
    Köszönjük észrevételét, melyet egy elhagyott bevásárlókocsival kapcsolatban tett.
    Értesítettük az óbudai áruházat, hogy haladéktalanul szállít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Letört bástyák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy összetört autó parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Hidegkuti Nándor Stadion (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térkő szétesés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére