Megoldatlan

Süllyesztetlen villamospálya-szegélyek a Boráros térnél

FRISSÍTÉS 2022.05.24.
Nem történt semmi.

---
A Boráros tér északi oldalán, a Lónyay utca felől a Nehru park felé vezető gyalogátkelőknél a két villamosvágányt külön-külön keresztező átkelőnél kifejezetten magasak a szegélyek, itt a sínek miatt szinte lehetetlen pl. babakocsit úgy átjuttatni, hogy ne kelljen teljesen felemelni.

(A bejelentés az alább linkelt másik bejelentés párjaként születik, mivel az ott adott válasz alapján a közúti rész süllyesztetlen szegélyei a Budapest Közúthoz tartoznak - és azokat valamikor majd lesüllyesztik -, míg a villamosos rész süllyesztetlen szegélyei a BKV-hoz, akikhez egyelőre nem jutott el a másik bejelentés, hiszen az a Közútra vár:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83214/sullyesztetlen-szegelyek-a-boraros-teren# )

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 1328

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010407-004/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084109

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság tájékoztat
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros tér északi oldalán, a Lónyay utca felől a Nehru park felé vezető gyalogátkelőknél a két villamosvágányt külön-külön keresztező átkelőnél kifejezetten magasak a szegélyek, itt a sínek miatt szinte lehetetlen pl. babakocsit úgy átjuttatni, hogy ne kelljen teljesen felemelni. (A bejelentés az alább linkelt m...

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi.
  • Baranyai Zsolt visszajelzésére vár.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    De vajon mikor is?
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010407-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084109

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda foglalás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Márton utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére