Válaszra vár

Nyugati galamb higiénia elhanyagolt

A galamboknak építették?
Kérem, tegyenek sokkal többet a galambok ellen, az általános higiénia és egy tér kapcsán általában elvárható "normális" megjelenésért. Ebben a formában már most elhanyagolt és nagyon gyorsan amortizálódik a tér. Nem kívántam több képet készíteni, ennyi látva is épp eléggé borzalmas.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, 1066

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 84094 számú, „Nyugati galamb higiénia elhanyagolt” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidöntött bringatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utcanév tábla olvashatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gipsz Jacob
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Kmety György utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Évek óta kifakult utcatáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére