Megoldott

Rendezetlen parkolás

A XVI. kerületi Zsélyi Aladár utcát ez évben kétirányúsították, azonban az Újszász utca torkolatában nem egyértelműsítették az autósok számára, hogy meddig tart a pakoló sáv, így fordulhat elő rendszeresen az a probléma, hogy a hajdani (képen az eredeti egyirányú állapot) stopvonalig parkolnak az autók, ezzel pedig jelentősen akadályozzák a Zsélyi Aladár utcába való egyidejű ki- és behajtást.
Kérem, hogy fessék fel a szükséges forgalomtechnikai jeleket az útburkolatra.

Ui.: A Zsélyi Aladár utca első szakasza, a Veres Péter út és a Mészáros József utca között továbbra sem kétirányú, amit meg is értek, azonban egy korábbi bejelentésemben kért kiegészítő táblát szívesen látnánk a behajtani tilos táblán, miszerint kerékpárral mind a két irányban használható az úttest.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A visszajelzés alapján a probléma megoldódott.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kikerült a válaszlevélben ígért tábla és az úttest szélén is jelölték a tiltott szakaszt.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVI. ker. Zsélyi Aladár utcában az Újszász utcánál parkolással, valamint az egyirányúnak megmaradt szakaszon ellenirányú kerékpározással kapcsolatban az alábbi választ adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Amint azt a fotó is jól szemlélteti, senki sem veszi figyelembe a szükséges rend betartását. Ezért lenne szükség a felfestett parkolóhelyekre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A bejelentett problémára a megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt. már válaszolt.

    Köszönjük a bejelentést.

    Budapest, 2016. május 26....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálattal olvasom a második levelet, melyben már nem tervezik a szükséges útburkolati jelek felfestését. Hogy egy egyszerű és nagyon jó példát hozzak, Ausztráliában a hatóságok szándékosan túltájéko...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zsélyi Aladár utca Újszász utcai torkolatában parkolással kapcsolatban az alábbi választ adjuk: A Zsélyi Aladár utca Újszász utcai torkolatában a megállás helyét jelző vonalhoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan 2016 első félévét is elhagyjuk. Az ígért felfestés sehol sincs.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8407)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XVI. kerület, Zsélyi Aladár utca Ú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt közlekedési oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    János utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott ZEBRA

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére