Válaszra vár

Szemétdomb

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.06.01.
XIV. kerület válasza:
"a Városüzemeltetési Osztály válasza alapján Fővárosi tulajdonú és fenntartású terület."

----
Ez lehet,hogy valaha szökőkút volt,de most csak egy nagy kuka.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez lehet,hogy valaha szökőkút volt,de most csak egy nagy kuka."-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.01. XIV. kerület válasza: "a Városüzemeltetési O...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, a Városüzemeltetési Osztály válasza alapján Fővárosi tulajdonú és fenntartású terület.

    Legyen kedves a Fővárosi önkormányzatot keresni az ügyben.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rákospalotai határúton szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Marcell utca (XVI. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elpusztult rágcsáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére