Megoldásra vár

Budafoki elágazás megálló sérült, rendezetlen

A kerítések igénytelenek és nagy mértékben sérültek, a korlátsor úgyszintén. Utasváró/esőbeálló hiányzik.
Kérem, hogy rendezzék a Budafoki elágazás megálló állapotát.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Vihar u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Előre is nagyon köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010198-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084008

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zaj

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez még mindig nincs feltakarítva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére