Megoldatlan

Járdán parkoló autók

A Nánási út és a Római part közötti szakasz egyik járdáját szinte állandóan autók foglalják el. Az utca elején kézzel készített feliratok figyelmeztetnek, hogy járdára állni tilos, nem is állnak oda, de a többi részre igen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, mert a helyzet az illetékes 1 éve tett ígérete ellenére semmi sem változott. Az autók szabálytalanul a járdán várakoznak, se felfestés, se tábla, se felirat ezt nem engedi me...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, mert az ígérettel ellentétben továbbra sincs kitéve a parkolást engedélyező tábla, így viszont szabálytalan a várakozás a járdán.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt meg honnan kellene tudni: "a közterület-felügyelők nem intézkednek a járdán parkolókkal szemben." ?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor illene kitenni egy táblát, hogy szabad a járdán parkolni, ezzel nem kellen hónapokat várni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A tárgyban szereplő bejelentésre vonatkozóan tájékoztatom önöket, hogy Budapest III. kerület, Rozgonyi Piroska utcában nagyon rosszak a parkolási viszonyok, ezért született egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nem
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, történt azóta változás?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet továbbra is változatlan, kérem megoldatlanra tenni.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, legközelebb figyelembe veszem.
  • Csordás Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az lehet a gond, hogy a három kép egy fáljban van, amit így egyetlen egy álló képnek vesz a feltöltő program, és előbb maximum 500 pixel magasra méretezi, majd 550 pixel szélesben teszi ki az oldalra,...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ennél sokkal jobb minőségben töltöttem fel a képet...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térköveket benőtte a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdák hiánya a Flórián téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére