Válaszra vár

45 fokos helyett útszegéllyel párhuzamos parkolást

FRISSÍTÉS 2021.07.22.:

A Bejelentő válasza:

"Ezt a problémát nem rendészetileg kell kezelni, ahogy azt a bejelentésemben is írtam. A közútkezelőnek kell változtatnia a szemléletmódján, ami igen kívánatos lenne a Fővárosi Önkormányzat jelenlegi politikai és szakmai összetételét figyelembe véve.
Kérlek, küldjétek el a bejelentést a VIII. kerületi önkormányzatnak, hátha jobb belátásra tudják téríteni a BK-t.
Köszi! "

-------

FRISSÍTÉS 2021.06.26 Budapest Közút válasza:

A kérdéses területen a várakozás rendjét a burkolati jelek jelzik. A szabálytalanul várakozókkal szemben a közterület-felügyelet munkatársai jogosultak fellépni. A jelenlegi parkolási renden nem kívánunk változtatni.

---

Szeretném kezdeményezni a volt Munkáspárt volt székháza előtti 45 fokos parkolási rend megváltoztatását, mert nincs olyan nap, hogy a járdán akadálymentesen lehetne közlekedni. Ha az önkormányzat épülete előtt (nagyon helyesen) sikerült megszüntetni ezt a parkolási rendet, akkor remélem, hogy itt is működni fog. Élhetőbb várost!
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 61

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.06.26 Budapest Közút válasza: A kérdéses területen a várakozás rendjét a burkolati jelek jelzik. A szabálytala...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a problémát nem rendészetileg kell kezelni, ahogy azt a bejelentésemben is írtam. A közútkezelőnek kell változtatnia a szemléletmódján, ami igen kívánatos lenne a Fővárosi Önkormányzat jelenlegi p...
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! Utasítottuk a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszeresen ellenőrizzék az Ön által kifogáso...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Szeretném kezdeményezni a volt Munkáspárt volt székháza előtti 45 fokos parkolási rend megváltoztatását, mert nincs olyan nap, hogy a j...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses területen a várakozás rendjét a burkolati jelek jelzik. A szabálytalanul várakozókkal szemben a közterület-felügyelet munkatársai jogosultak fellépni. A jelenlegi parko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szembe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Villám utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére