Megoldott

Összehányt járda

Fehérvári út-Etele út sarok, buszmegálló Budafok felé. Undorítóan mocskos járda. Kérjük a sürgős takarítást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út / Fehérvári út

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010186-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00083947

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Így néz ki most. Egy picit talán jobb, de szépnek így se nevezném...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyönyörű látvány a villamosból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére