Megoldott

Feltöredezett útburkolat

Egy korábbi javitast követően ismét feltöredezett az útburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Amerikai út 74

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az alábbi bejelentések elkészült.

    Tisztelettel
    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

    szabo.karoly@zugloizrt.hu e-mail címről válasz érkezett.
    szeptember 08. 09:50
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út hibát javították. Lezárható a bejelentés!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kovács Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatoltam a képeket!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Levente!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét j...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Kovács Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egész kerék el fér benne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére