Megoldásra vár

Töredezett fedlappár

Tisztelt Vodafone!
Az Elek utcában a képen látható fedlappár erősen kopott, töredezett.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Elek u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-108103/2-2021
    2021. 06. 07.

    Kedves Járókelő.hu!

    A 2021.05.29-én érkezett írásos megkereséseddel kapcsolatban az alábbiakban tájékoztatunk.

    A JAROKELO-BUDAPEST-00083887 azonosítószám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére