Megoldásra vár

Repedezett fedlap

Tisztelt Vodafone!
Az Elek utca, Villányi út felőlivégén, a képen látható fedlap több helyen töredezett, kopott.
Kérem javítani.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 60

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-108095/2-2021
    Ügyfélszám: -5484798
    2021. 06. 04.

    Kedves Bejelentő!

    2021.05.29-én érkezett megkeresésed alapján az alábbiakról tájékoztatunk.

    Bejelentésed továbbítottuk műszaki csopo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére