Megoldott

Évek óta rothadó autók

Tisztelt illetékes!
Legyenek szívesek intézkedni a fotón látható autók ügyében. Évek óta nézem, ahogy rothadnak egy helyben állva. Az alattuk lévő egyre erősödő növényzet árulkodó jel.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cziráki u. 32

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs rajtuk rendszám.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Gyuri, már akartam mondani. :)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ott rohadnak. Nem küldjük újra?
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére