Válaszra vár

A Cziráki utca egy roncstelep lett

FRISSÍTÉS (2021.11.22.):

A rendszámoknak nyoma veszett.

-------------

Tisztelt Közterület-felügyelet!

Legyenek szívesek ellenőrizni és ha tehetik, elszállíttatni a képen látható, utcaképet romboló és parkolóhelyeket foglaló négy járműroncsot! Köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cziráki u. 26 32

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősíthetem, már nincs rajtuk rendszám.
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Közterület-felügyelet! Legyenek szívesek ellenőrizni és ha tehetik, elszállíttatni a képen látható, utcaképet romboló és parkolóhelyeket foglaló négy járműroncsot! Köszönöm az intézkedést!"-ról "FRISSÍTÉS (2021.11.22.): A rendszámoknak nyoma veszett. ------------- Tisztelt Közterület-felügyelet! Legye...

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A rendszámoknak nyoma veszett, kérem szépen a közterület-felügyelet értesítését.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű parkolóhelyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szent Korona utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott e-roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sós Ágnes
    Illetékes: Lime
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére